Spiderman loder pellushi per femije me tre permasa

900 L1,900 L

smallmediumlarge
Pastro
KODI: Q-98769997 KATEGORIA:

SPIDERMAN LODER PELLUSHI PER FEMIJE

Spiderman personazhi i preferuar nga djem e vajza vjen ne forme pellushi loder.

Bere nga material i bute dhe cilesor per te  argetuar femijet per nje kohe te gjate.

Me forma tredimensionale te nje Spidermani te vertete si neper filma, ky pellush do te behet i preferuari i vogelusheve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Masa

small, medium, large

Be the first to review “Spiderman loder pellushi per femije me tre permasa”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder pellushi avengers bli online ne dyqan taxi

Spiderman loder pellushi per femije me tre permasa

900 L1,900 L

Shto ne Shporte