Solucion pastrues per tubat Pipeline cleaning agent

900 L

Ka stok

Agjent pastrimi i tubave me sperkatje me shkume 280 ml qe ndihmon ne pastrimin dhe zhbllokimin e tubacioneve te bllokuar  nga lavamanet, tualetet dhe kullimi i dushit.

KODI: i-987657 Kategori: , ,

SOLUCION PASTRUES PER TUBAT

Solucion pastrues per tubat i bere nga enzima 100% të forta, mund te dekompozojne dhe tresin ne menyre efektive depozitat organike dhe yndyrnat.

Mbani te paster sistemin e kullimit te kuzhines, tualetit, lavamaneve duke eleminuar bllokimet dhe aromat e pakendshme me kete solucion.

Shkuma reagon me tubacionet e bllokuara dhe ndihmon ne zhbllokimin e kullimit duke shperbere lenden e bllokuar. Dekompozon lehtesisht te gjitha llojet e papastertive te mbetura ne brendesine e tubit.

Ndihmon gjithashtu ne pastrimin dhe dezinfektimin e sistemit te tubave dhe parandalon eren e keqe.

Nje shishe mund te pastroje lehtesisht te gjitha llojet e tubave te kuzhines, tualetit, lavamanit,dushi, kanalizimet etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Solucione

Ngjyra

Be the first to review “Solucion pastrues per tubat Pipeline cleaning agent”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pipeline cleaning agent online ne dyqan taxi

Solucion pastrues per tubat Pipeline cleaning agent