Sobe elektrike portabel me kohemates SK 3569

3,690 L

Ka stok

  • Fuqia 2200 Watt
  • Tensioni: 220-240V
  • I sigurt ne perdorim
  • Lehte per t’u pastruar pas perdorimit

SOBE ELEKTRIKE PORTABEL

Sobe elektrike portabel me kohemates dixhital per gatime te shpejta per te gjithe familjen.

Me fuqi te larte prej 2200watt per te pergatitur shpejt ushqimin.

Ne ekranin dixhital do te keni mundesine e zgjedhjes per gatimin me skuqje, pjekje, barbeque, timer dhe butonin e fikjes dhe ndezjes.

Specifika:

  • Fuqia 2200 Watt
  • Tensioni: 220-240V
  • I sigurt ne perdorim
  • Lehte per t’u pastruar pas perdorimit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Sobe

Be the first to review “Sobe elektrike portabel me kohemates SK 3569”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sobe elektrike tavoline online ne dyqan taxi

Sobe elektrike portabel me kohemates SK 3569