Pllake gatimi infrared RAF 3500W RAF R8004

3,690 L

Ka stok

PLLAKE GATIMI IFRARED

Pllake gatimi me induksion, infrared cooker elektrike me fuqi  3500W.

Perdorim i thjeshte me ane te panelit te integruar ne siperfaqen e tij. Me opsione te ndryshme per te zgjedhur sipas llojit te gatimit dhe mates kohor.

Trupi i sobes elektrike eshte prej celiku inox. Dimensionet kompakte, pesha e lehte (2,6 kg) dhe dorezat anesore te pershtatshme ju lejojne ta levizni lehesisht nga nje vend ne tjetrin.

Specifika:

  • Pllake gatimi me induksion
  • Fuqi 3500w
  • Me panel me touch
  • Opsione zgjedhje per gatime te ndryshme
  • Doreza ne dy anet e saj

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

pllake elektrike

Be the first to review “Pllake gatimi infrared RAF 3500W RAF R8004”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllake gatimi infrared online ne dyqan taxi

Pllake gatimi infrared RAF 3500W RAF R8004