Soap Pump Songe Caddy | Pompe Sapuni me Sfungjer

890 L

Ka stok

  • Materiali: ABS.
  • Perdoret per te lare enet e kuzhines,
  • Dimensionet: 14 x 9,5 x 11cm.
  • Punon me te gjitha llojet e sapuneve.
  • Shume i sigurt edhe efikas gjate perdorimit.
KODI: 208064 Kategori: , ,

POMPE SAPUNI ME SFUNGJER

Pastrimi i pjatave do te behet me shpejt me kete pompë Sapuni. Ajo mbetet e vecante per shkak te prakticitetit dhe te lehtesise qe ofron ne perdorim. Kjo pompe sapuni me sfungjer do te jete gjithashtu nje aksesor shume ndihmus pastrimi.

SOAP PUMP SONGE CADDY PER ENE E KUZHINES

Mbushni pompen me laresin tuaj te preferuar per enet dhe me pas perdorni sfungjerin e përfshirë për të shtypur pompën, duke shpërndarë sasinë qe deshironi të sapunit mbi sfungjerin.

Pompen mund ta shtypni disa here per te marre sasine qe ju nevojitet per pastrimin e eneve.

Dizajn inovativ, me cilësi të lartë dhe rezistent ndaj korrozionit.

Për dallim nga pomat e tjera , kjo pompe për larjen e enëve është dizenjuar të jetë superiore, te bërë nga plastika e pathyeshme ABS, duke e bërë atë të qëndrueshme.

Enë ka një kapacitet të madh kështu që ju do te nuk keni nevojë ta mbushni atë shpesh.

Punon me të gjitha llojet e sapunëve të lëngshëm.

Ajo mund te perdoret ne shtëpi, shkollë, zyrë, spital, hotel, restorant, fabrika, aeroport, stacione karburanti, etj.

Kjo pompe do të transformojë plotësisht jetën e kuzhinës tuaj,duke mundesuar nje pastrim sa me shpejte edhe me te lehte.

SPECIFIKATsoap pump songe caddy sapun sfungjer bli online dyqan taxi

Materiali: ABS.

Dimensionet: 14 x 9,5 x 11cm.

Me kapacitet te bollshem.

Punon me te gjitha llojet e sapuneve.

Shume praktik edhe funksional.

Ju mundeson sasine e duhur te sapunit pastrues qe ju duhet.

Aplikohet duke shtypur sfungjerin mbi te.

Shume i sigurt edhe efikas gjate perdorimit.

Mbajtesja ne paketim vjen me sfungjerin perkates.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Merr cilesine maksimale per cmimin me te lire.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

ene sapuni

Be the first to review “Soap Pump Songe Caddy | Pompe Sapuni me Sfungjer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

soap pump songe caddy sapun sfungjer bli online dyqan taxi

Soap Pump Songe Caddy | Pompe Sapuni me Sfungjer