Soap Brite – Ena e sapunit qe ndricon

1,290 L

Ka stok

 • Projektuar me bateri dhe pompe
 • Drita ndizet ne nje distance prej 10 m dhe fiket pas 30 sekondash
 • Ngjyrat e drites jane ne  blu, jeshile, te kuqe dhe  te bardhe
 • Trupi perbehet prej plastikes se cilesise se larte
 • Mund te vendoset afer cdo lavamani
 • Eshte lehtesisht i pastrueshem

 

KODI: 5273267331278 Kategori: ,

Soap Brite-Ena e Sapunit qe ndricon

Ene Sapuni me bateri | Bli Online | Dyqan Taxi

Ruajtja e higjienes eshte shume e rendesishme edhe e domosdoshme per te ruajtuar shendetin tone. Soap Brite ju ndihmon qe te jeni higjenik duke jua ofruar ate edhe ne nje menyre te kendshme dhe komode nepermjet enes me drite ku mbahet sapuni.

Ene Sapuni me bateri

Ena e sapunit eshte shume e lehte per t’u perdorur sepse eshte e projektuar me bateri dhe ka nje pompe te cilen ju mjafton ta shtypni dhe te merrni sapunin. Shperndaresi i sapunit eshte i perbere me baze silikoni, i cili eshte edhe perberes shume i mire per te mbajtur larg papasterite. Soap Brite eshte e atille qe sa here ju do te kaloni afer saj apo te jeni ne nje distance prej 10 m do te ndizet duke ju kujtuar qe ju duhet te mbani higjienen tuaj edhe nese keni harruar. Drita e enes do te fiket pas 30 sekondash, nje kohe e mjaftueshme qe ju ta kujtoni se duhet te pastroheni. Ngjyrat e drites i keni ne ngjyrat blu, jeshile, te kuqe, te bardhe duke e pershtatur me cdo dekor te ambientit ku ju e vendosni. Kjo pajisje mund te qendroje pa rrezikur ne cdo lavam qe ju keni ne shtepine tuaj sepse ka nje baze qendrueshmerie shume te puthitshme me siperfaqen. Ky shperndares eshte i pershtatshem per cdo sapun te lengeshem qe ju mund ta preferoni. Siperfaqja prej plastikes e ben kete shperndares te jete lehtesisht i pastrueshem.

Kuti Sapuni me pompe

 • Projektuar me bateri dhe pompeSoap Brite - Ena e sapunit qe ndricon | Dyqan Taxi
 • Ka baze silikoni
 • Drita ndizet ne nje distance prej 10 m dhe fiket pas 30 sekondash
 • Ngjyrat e drites jane ne  blu, jeshile, te kuqe dhe  te bardhe
 • Trupi perbehet prej plastikes se cilesise se larte
 • Mund te vendoset afer cdo lavamani
 • Eshte lehtesisht i pastrueshem

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

ene sapuni

Ngjyra

Be the first to review “Soap Brite – Ena e sapunit qe ndricon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Soap Brite - Ena e sapunit qe ndricon