SmartWatch Mibro Watch A1

3,490 L

Ka stok

  • Smartwatch A1 Mibro
  • Ekran 1.3inch HD
  • I papershkueshem nga uji
  • Sensor per rrahjet e zemres/Spo2
  • Me modalitete sportive
KODI: h23002 Kategori: ,

SMARTWATCH A1

Smartwatch A1 eshte e pajisur me ekran mjaft kompakt, me permasa 1.3inch HD display.

Mibro Watch A1 ka jetegjatesi te baterise deri ne 10 dite me perdorim normal.

E pajisur me sensor te rrahjeve te zemres dhe nje tjeter per matjen e oksigjenit ne gjak, mundeson regjistrimin e te dhenave shendetesore.

Specifika:

  • Smartwatch A1 Mibro
  • Ekran 1.3inch HD
  • I papershkueshem nga uji
  • Sensor per rrahjet e zemres/Spo2
  • Me modalitete sportive

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Lloji

SmartWatch

Main Menu

mibro x1 watch online ne dyqan taxi

SmartWatch Mibro Watch A1