Skuter per femije me palosje

3,990 L

Ka stok

  • Skuter per femije
  • Me tre rrota
  • Ngjyre roze dhe blu
  • Me drita
KODI: i23714494 KATEGORIA:

SKUTER PER FEMIJE

Skuter per femije i cili ka strukture te palosshme, qe do te thote se mund ta palosni ne menyre shume kompakte dhe ta mbani me vete kudo qe deshironi.

Ky skuter ka karakteristika shume terheqese. Me e rendesishmja eshte drita e rrotes se perparme.

Ka tre rrota te perbera nga PVC, qe i sigurojne skuterit stabilitet dhe qendrueshmeri.

I disponueshem ne ngjyre roze dhe blu, per djem dhe vajza.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Skuter elektrik

Be the first to review “Skuter per femije me palosje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skuter elektrik per femije ne dyqan taxi

Skuter per femije me palosje