Sistemuese per tualetin dhe kuzhinen

3,800 L

Ka stok

Material cilesor.

Ju kursen hapsire dhe rremuje.

Mund te perdoret ne kuzhine si dhe ne tualet

KODI: i-2012017 Kategori: ,

SISTEMUESE PER TUALETIN DHE KUZHINEN

Sistemuese multifunksionale dhe me cilesi shume te larte.

Do tju ndihmoje te keni nje ambient te rregullt dhe pozitiv. Do ju kursej kohe dhe hapesire. Model portativ, qe nuk ze shume hapesire.

Mund ta vendosni ne cepat e lire te dhomes per ta pershtatur dhe sistemuar te gjitha sendet qe krijojne rremuje ne dhome.

Sistemoni çdo produkt në shtëpinë tuaj, fale ngjyres dhe dizenjos do pershtatet shume mire me ambientin tuaj.

Be the first to review “Sistemuese per tualetin dhe kuzhinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sistemuese per tualetin dhe kuzhinen