Sistemues i palosshem Closet Caddy

1,490 L

Ka stok

  • Organizues per rroba , aksesore ose lodra.
  • Me kapse te fiksueshme ne cdo siperfaqe.
  • Material i plote.
  • Me nje dritare te tejdukshme.
KODI: G2253217 Kategori: ,

Organizues praktik

Closet Caddy eshte nje organizues i lehte dhe praktik , ju ndihmon te eleminoni rremujen dhe te vendosni gjithca qe deshironi me rregull ne dollap.

Vendosni ne organizues rroba , lodra , aksesore e gjithcka tjeter qe deshironi .

Ne pjesen e perparme ka nje dritare te tejdukshme e cila ju ndihmon te kuptoni me lehtesi se cfare keni vendosur ne te.

Pjeset anesore kane 2 doreza te cilat ju mundesojne te spostoni, ulni dhe ngrini pa shume mundim organizuesin.

Pasi te vendosni ne te gjithcka qe deshironi mund ta vendosni mbi dollap , ne rafte , poshte krevatit apo ne ndonje cep te dhomes suaj.

Materiali i plote i cili PVC nderton kete organizues eleminon pluhurat apo insektet e dollapit. Ai i mban rrobat e sigurta dhe te pademtuara.

Kapset e ketije organizuesi e bejen Closet Caddy te vecante dhe ndryshe nga te tjeret.

Kapset fiksohen ne siperfaqen qe ju e keni vendosur kete organizues dhe siguron stabilitet , keshtu asnjeher nuk do te rreshqase.

Madje edhe gjate kohes qe ju e terhiqni organizuesin ai nuk do te bjere gjate procesit te terheqjes.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Sistemues i palosshem Closet Caddy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues i palosshem

Sistemues i palosshem Closet Caddy