Dyshek i Holle Lavender multifunksional Bli Online

13,990 L

Ka stok

16780

KODI: 3830044283544 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek i Holle Lavender

Dyshek Lavender

  • Ideal per nje gjume te rehatshem dhe perdorim multifunksional.
  •  Dizenjuar per ta vendosur siper dyshekut te zakonshem per te ofruar me shume komfort, divaneve, apo ta merrni me vete ne kamping dhe udhetimet tuaja.
  • Mund ta perdorni gjithashtu si nje dyshek per ushtrimet tuaja sportive apo qe femijet tuaj te luajne rehat ne siperfaqen e tij.
  • Siguron mbeshtetje optimale per trupin tuaj.
  • Me arome livando e cila vepron si një çlodhës, lehtëson tensionin dhe pagjumësinë.
  • Mbulesa e dyshekut mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 60 grade.
  • Material 100 % mikrofiber, Dimensione: 180 x 200 cm.]
  • Kodi: VP0021

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek i Holle Lavender multifunksional Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek i Holle Lavender multifunksional Bli Online