Shtrydhese frutash | HAEGER Juice Extractor

3,990 L

Ka stok

 • Voltage Tensioni nominal: 100-120v
 • 1000W
 • Frekuenca nominale: 50 / 60hz
 • Materiali: 304 çelik inox + ABS.
 • Diametri i tubit mbushës: 65mm / 2.55in
 • Kapaciteti i shtrydhjes së lëngut: 15.2 fl oz
 • Kapaciteti i pulpës: 50,7 fl oz
KODI: Shtrydhese frutash HAEGER Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH HAEGER JUICE EXTACTOR

Nje shtrydhese frutash Haeger Juice Extractor e cila vjen me nje cilesi te larte dhe cmim shume ekonomik vetem ne Dyqan Taxi. Beni lengje te fresketa nga frutat tuaja te preferuara duke i marre te gjitha vitaminat dhe lendet ushqyese qe ato kane.

Frutat dhe perimet e plota mund të lëngëzohen pa feta. Gjithashtu shtrydhesja e frutave eshte teper e lehtë për t’u pastruar, e është e lehtë për tu mbledhur dhe çmontuar, të gjitha pjesët mund të pastrohen përveç njësisë kryesore;

Specifikat:
 • Voltage Tensioni nominal: 100-120v
 • 1000W
 • Frekuenca nominale: 50 / 60hz
 • Materiali: 304 çelik inox + ABS.
 • Diametri i tubit mbushës: 65mm / 2.55in
 • Kapaciteti i shtrydhjes së lëngut: 15.2 fl oz
 • Kapaciteti i pulpës: 50,7 fl oz

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Shtrydhese frutash | HAEGER Juice Extractor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese frutash haeger bli online dyqan taxi

Shtrydhese frutash | HAEGER Juice Extractor