Shtrydhese frutash elektrike me zhurme te ulet 4 ne 1

8,790 L

Ka stok

KODI: d2324806 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH ELEKTRIKE

Shtrydhese frutash e agrumesh elektrike e cila fale grykes se gjere pershtatet me fruta dhe perime te plota. Keshtu do te kurseni kohen qe nevojitet per prerjen paraprake te frutave ne copa me te vogla.

E pajisur me 7 spirale per rendiment maksimal te lengut, oksidim minimal absorbon shumicen e lengut nga frutat.

Ne vetem pak sekonda, mund te pini nje filxhan leng me pak tul frutash dhe plot vitamina.

Karakteristika:

  • Shtrydhese elektrike
  • Model 4 ne 1
  • Kapacitet 1liter
  • Fuqi 1000w

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese frutash elektrike me zhurme te ulet 4 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese frutash elektrike raf ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash elektrike me zhurme te ulet 4 ne 1