Shtrydhese frutash cilesore | Sonifer

2,500 L

Ka stok

 • Kavanoz transparent.
 • Kthesë me dy drejtime.
 • Me 1 kon shtypi.
 • Pjesë të ndashme për funksionim dhe pastrim të lehtë.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • AC220-240V, 50 / 60Hz 25W,
 • Gjatësia e kabllit: 90cm.
 • Madhësia e kutisë: 22 x 16.5 x 16.5 cm.

SHTRYDHESE FRUTASH CILESORE SONIFER

Shtrydhësi i frutave Sonifer me te cilin do te shijoni lengje te shëndetshme dhe të freskët. Krijoni lengje te fresketa frutash te cilat do te jene plot vitamina ushqyese per ju dhe familjaret tuaj.

SHTRYDHESE DORE SONIFER PER AGRUMET

Shtrydhese dore manuale per frutat e cila do ja u beje punen ne kuzhine me te thjeshte.Koni spiral bën efekt perfekt të lëngëzimit te frutave tuaja.Me nje material te plastikes cilesore dhe rezistente, e cila do te jete perhere ne kuzhinen tuaj. Dizajn kompakt dhe praktik, e lehte per t’u pastruar.

Specifikimet:
 • Kapaciteti 0.75L.
 • Kavanoz transparent.
 • Kthesë me dy drejtime.
 • Me 1 kon shtypi.
 • Pjesë të ndashme për funksionim dhe pastrim të lehtë.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • AC220-240V, 50 / 60Hz 25W,
 • Gjatësia e kabllit: 90cm.
 • Madhësia e kutisë: 22 x 16.5 x 16.5 cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese frutash cilesore | Sonifer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese manuale frutash sonifer bli online dyqan taxi

Shtrydhese frutash cilesore | Sonifer