Shporte organizuese per aksesore

890 L

Ka stok

  • Kosh organizues , me nje pamje elegante dhe te kombinueshme me cdo ambient.
  • Permasat :20×15 cm
KODI: t03389 Kategori: , ,

Organizoni sendet dhe aksesoret tuaj

Organizoni ambientin dhe shmangni rremujen.

Material i plote pvc prej poliestre.

Mund te vendosni frutat , ushqimet ose ti perdorni per te vendosur rrobat , aksesoret ose te riorganizoni shampot ne tualet.

Vendosini ne nje cep dhe ato do te kryejne me se miri funksionin e tyre.

Do ti jepni ambientit nje pamje tjeter.

Ka nje pamje mjaft elegante , kombinohet lehtesisht me cdo ambient.

Materiali eshte i plote dhe ne pjesen e siperme ka nje cope te bardhe e cila e mbulon koshin.

Permasat : 20cm x 15cm

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Shporte organizuese per aksesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues ne forme koshi

Shporte organizuese per aksesore