Shporte organizuese ne permasa 20X20X13 cm

990 L

Ka stok

  • Kosh organizues , me nje pamje elegante dhe te kombinueshme me cdo ambient.
  • Permasat : 20X20X13 cm
KODI: t03426 Kategori: ,

Organizues ne forme shporte

Kosh prej porliestere per organizimin e rrobave , aksesoreve apo gjithcka tjeter.

Material i plote prej poliestre , nuk e deperton ujin dhe ne pjesen e siperme ka nje shtrese te holle prej pambuku ta bardhe qe e ben te duket edhe me elgante .

I jep hijeshi cdo ambienti.

Perdoreni ne tualet , dhome gjumi apo edhe kuzine duke vendosur sende te ndryshme.

Vjen ne ngjyre bezhe dhe gri .

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Shporte organizuese ne permasa 20X20X13 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues ne forme shporte

Shporte organizuese ne permasa 20X20X13 cm