Shporte organizuese me permasa 23x23x15 cm

990 L

Ka stok

  • Kosh organizues , me nje pamje elegante dhe te kombinueshme me cdo ambient.
  • Permasat : 23x23x15 cm
KODI: t03419 Kategori: , ,

Organizues per shtepine

Vendosni cdo gje ne shportat organizuese.

Mund t’i vendosni në asnjë cep te shtepise tuaj.

Koshin mund ta përdorni ne çdo zone qe deshironi, eshte nje organizues i domosdoshem per nje ambient te rregullt.

Ka nje pamje mjaft elegante , kombinohet lehtesisht me cdo ambient.

Materiali eshte i plote dhe ne pjesen e siperme ka nje cope te bardhe e cila e mbulon koshin.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Shporte organizuese me permasa 23x23x15 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shporte organizuese

Shporte organizuese me permasa 23x23x15 cm