Shoe Slotz | Organizues per kepucet ne shitje | Bli Online

1,190 L

Ka stok

  • Organizues per kepucet.
  • Mban te gjitha llojet e kepuceve.
  • I pershtashem per te gjitha moshat.
  • Dyfishon hapesiren tuaj.
  • Materil plastik i qendrueshem per nje kohe te gjate.
KODI: Shoe Slotz Kategori: ,

ORGANIZUES PER KEPUCET – SHOE SLOTZ

Organizuesi per kepucet Shoe Slotz dyfishon hapesiren tuaj ne dollapin ku vendosni kepucet tuaja. Ai eshte i pershtatshem per meshkujt dhe femrat dhe i gjendshem per lloje te ndryshme te kepuceve.

MBAJTES PER LLOJE TE NDRYSHME TE KEPUCEVE

Mbajtesi e bene shtepine tuaj te duket me e rregullt, me e paster edhe me e kuruar saqe do te jape ndjesine sikur ju kujdeseni ne cdo moment per te. Zgjidhja qe do te beni me kete mbajtes do te jete me e mira qe keni bere ndonjehere pasi pervec se kursen hapiseren edhe e dyfishon ate.

Produkti eshte i perbere prej materialit te plastikes cilesore i cili garanton jetegjatesine e saj dhe perdorimin per nje kohe shume te gjate.

Ju mund ta rregulloni ate deri ne kater lartesi te ndryshme pasi varet nga gjatesia qe kepucet tuaja mund te kene. Nuk duhet te shqetesoheni per vendosjen e kepuceve tuaja ne te pasi ai nuk i demton, pervecse i lejon qe te ruajne formen e tyre fillestare pavarsisht perdorimit te disate.

ORGANIZATORI I DOLLAPIT TE KEPUCEVE TUAJA

Mbajtes kepucesh organizues produkt online Dyqan TaxiAjo ka nje hapesire mbyllese ne perberjen e saj per mos ta lejuar kepucen qe te rreshaqese por te qendroje e fokusuar ne te.

Mund të përshtatet me çdo këpucë si stiletto, takat e larta, atlete, këpucë sportive, sandale, shapka etj.

Mbahet paster lehtsSisht, mjafton ta lani me uje te bollshem per te eliminuar pluhurin qe mund te kete grumbulluar.

Dizajn kompakt i përshtatshem ne cdo në rafte, dollap apo hapesire tjeter ne te cilen vendosni kepucet tuaja.

Materiali plastik PP me cilësi të lartë dhe miqësor ndaj mjedisit e bene kete mbajtes te kete qendrueshmeri te larte sherbimi.

Bli Online tani dhe perfito cmimin me te mire ne treg vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Organizues Kepucesh

Be the first to review “Shoe Slotz | Organizues per kepucet ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtes kepucesh organizues produkt online Dyqan Taxi

Shoe Slotz | Organizues per kepucet ne shitje | Bli Online