Peshqir per femije material pambuk

1,590 L

Ka stok

161379-1

KODI: 3838716552974 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir per femije material pambuk

Peshqir per femije-i cilesise se larte

  • Dimensionet : 60×120 cm.
  • Ngjyra dhe dizajn tërheqës për fëmijët.
  • Materiali 100% pambuk, i cili përthith plotësisht ujin.
  • Përdoret pas dushit por edhe në plazh falë modelit të tij

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir per femije material pambuk”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir per femije material pambuk