Mbajtes rrotullues per pantofla – Rotary Slipper Rack

590 L990 L

  • Material perberes : Plastik.
  • Fiksohet me ane te ngjitesit.
  • Dizajn qe kursen hapësirë.
  • Mban deri ne 3 pale kepuce.
  • Perfekt edhe per peshqire.
Pastro
KODI: Rotary Slipper Rack Kategori: , , , ,

MBAJTES RROTULLUES PER PANTOFLA

Mbajtësi i pantoflave qe perdoren ne shtepi është shumë i thjeshtë dhe i përshtatshëm për t’u instaluar. Dizajni vertikal i tij kursen hapësirën.

Produkti është bërë nga plastikë ABS jo-toksike me cilësi të lartë.

Perputhet me të gjitha madhësitë e pantoflave, peshqirëve, etj.

ROTARY SLIPPER RACK-MBAJTES KEPUCESH

Organizues i cili montohet në mur dhe mban këpucët e brendshme deri ne 3 pale ne te njejten kohe.

Ai i mban kepucent ne nje pozicon horizontal duke ruajtur keshtu edhe formen e tyre.

Nuk ka nevoje qe te demtoni murin tuaj per te vendosur kete organizues pasi ai perbehet nga nje shirit ngjites i cili e mban shume mire te fiksuar mbajtesen ne mur.

Perbehet nga materiali plastik që nuk prishet lehtë dhe është në gjendje të mbështesë cdo peshe te kepuceve tuaja.

Pervec kepuceve eshte ne gjendje te mbaje peshqir fytyre, peshqir kuzhine dhe të tjera.

Organizuesi per kepucet do t’ju ndihmojë të zgjidhni problemin e vazhdueshëm të ruajtjes së këpucëve në shtëpi dhe do t’ju japë rehati nga shpërndarja e saktë e hapësirës në shtëpinë tuaj.

SPECIFIKAT

Instalim i përshtatshëm dhe i lehtë.

Fiksim i besueshëm.rotary slipper rack multifunksional Dyqan Taxi

Siguron rregull në shtëpi (organizim i thjeshtë i hapësirës).

Mund të përdoret në shtëpi, në banjë, në garazh etj.

Multifunksional.

Zëvendësim i përsosur për raftet e mëdha.

Një domosdoshmëri për çdo familje.

Projektuar për këpucë të lehta shtëpie.

Sipërfaqja e montimit: e lëmuar dhe horizontale.

Materiali: plastikë;

Madhësia e paketimit: 15,00 x 7,00 x 7,00 cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Bej zgjedhjen tende me te zgjuar dhe me te mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Organizues Kepucesh

SASIA

1 Cope, 2 Cope

Be the first to review “Mbajtes rrotullues per pantofla – Rotary Slipper Rack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese plastike per shapka produkt online Dyqan Taxi

Mbajtes rrotullues per pantofla - Rotary Slipper Rack

590 L990 L

Shto ne Shporte