Shkume pastruese multifunksionale | Foam Cleaner

990 L1,490 L (-34%)

Ka stok

KODI: i-876554 Kategori: , ,

SHKUME PASTRUESE MULTIFUNKSIONALE

Shkume pastruese multifunksionale e cila perdoret ne siperfaqe dhe objekte te ndryshme.

E pershtatshme per pastrimin e makines, shtepise, pllakave, divaneve, kuzhines, tualetit nga papasterite, njollat dhe mbetjet.

Foam cleaner shkume pastrimi

Foam cleaner mund te perdoret ne cdo pjese te makines. Bejeni brendesine e makines suaj te duket si e re me kete shkume pastrimi.

Perdoreni mbi mobilje apo ne kuzhine duke e lene te veproje per rreth 30-40 sekonda dhe me pas pastrojeni me nje lecke te thate.

Cilesi e larte me formule efektive per heqjen e yndyres dhe njollave me shkume te dendur, pa mundim shpejt dhe lehte. Shkuma gjithashtu rinovon dhe rigjalleron ngjyren ne vinyl, gome dhe plastike.

E lehte per tu perdorur duke sperkatur mbi zonen qe deshironi te pastroni dhe me pas fshijeni me nje lecke te thate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Shkume pastruese multifunksionale | Foam Cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

foam cleaner per pastrim blerje online ne dyqan taxi

Shkume pastruese multifunksionale | Foam Cleaner

990 L1,490 L (-34%)

Shto ne Shporte