Shishe uji plastike 850ml per femije

Ka stok

  • Shishe uji per femije
  • Material plastik eko miqesor
  • Ne ngjyra te ndryshme
  • Kapacitet 650ml
KODI: i23702129 KATEGORIA:

SHISHE UJI PER FEMIJE

Shishe uji per femije me material plastik eko miqesor, me kapacitet 650ml.

Vjen ne ngjyra te ndryshme si jeshile, blu dhe roze per te zgjedhur ate qe deshironi.

Me pipe dhe kapak per mbyllje te sigurt, shume praktike per tu vendosur ne canten e vogelusheve apo per tu mbajtur ne doreze me ane te rripit.

Specifika:

  • Shishe uji per femije
  • Material plastik eko miqesor
  • Ne ngjyra te ndryshme
  • Kapacitet 650ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

shishe plastike

Main Menu

shishe plastike per femije online ne dyqan taxi

Shishe uji plastike 850ml per femije