Shishe uji me vakum termike 1 liter Sports bottle

1,690 L

Ka stok

KODI: e23050 Kategori: ,

SHISHE UJI ME VAKUM TERMIKE 1L

Shishe uji e pajisur me vakum termike dhe kapacitet 1 liter.

Shishja juaj e pijeve me dy shtresa veshje termike do te jete shoqeruesi juaj i vazhdueshem gjate gjithe dites. Praktik per ta marre me vete kudo ne pune, palester apo gjate ecjeve.

Ruajtje maksimale e temperatures, e mban permbajtjen te ftohte per 24 ore dhe mban temperaturen e lengut te ngrohte deri ne 12 ore.

Dizajni unik eshnte krijuar me permasa te pershtatshme me te gjithe mbajteset e shisheve te ujit si ato te bicikletave, makinave dhe cantave te femijeve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

shishe plastike

Be the first to review “Shishe uji me vakum termike 1 liter Sports bottle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shishe uji termike 1l ne dyqan taxi

Shishe uji me vakum termike 1 liter Sports bottle