Shishe uji me mbajtese vitaminash dhe ilacesh

990 L

Ka stok

KODI: g-223346 Kategori: ,

SHISHE UJI ME MBAJTESE VITAMINASH

Shishe uji me mbajtese vitaminash dhe ilacesh me 7 ndarje.

Tashme do ti keni te gjitha medikamentet tuaja me vete kudo qe shkoni.

Organizuesi modern dhe elegant i vitaminave i mban ato dhe ilacet te organizuara dhe mbrojtura nga pluhurat.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Shishe uji me mbajtese vitaminash dhe ilacesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shishe uji per ilace online ne dyqan taxi

Shishe uji me mbajtese vitaminash dhe ilacesh