Shirit per dhimbje muskulore 5cm x 5m Sportstape

990 L

Ka stok

KODI: G-87654 Kategori: ,

SHIRIT PER DHIMBJE MUSKULORE

Shirit per dhimbje muskulore qe do te lehtesoje tkurrjen e muskujve, siguron mbeshtetje muskulare dhe nyjesh, rrit performancen ne garat sportive.

Hipoalergjike, nuk irriton lekuren, nuk do te jete i demshem per trupin e njeriut.

Shiriti Kinesiology eshte i bere nga materiali superior i papershkueshem nga uji dhe nuk do te shqitet nga djersitja dushi apo levizja e vazhdueshme.

Menyra me e lehte per te reduktuar dhimbjet muskulare dhe domosdoshmeri per te apasionuarit pas sporteve, madje edhe atletet profesioniste.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ngjitese

Be the first to review “Shirit per dhimbje muskulore 5cm x 5m Sportstape”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shirit sportiv 5cm x 5m blerje online ne dyqan taxi

Shirit per dhimbje muskulore 5cm x 5m Sportstape