Shea Butter For Face | Body | Hands |

2,590 L

Ka stok

Perberesit: Butyrospermum parkii (99,5%), Tocopheryl acetate, Tocopherol
Produkt i testuar dermatologjikisht në Universitetin e Ferrara.

SHEA BUTTER + VITAMIN E | ERBORISTICA

Shea Butter For Face, Body, Hands Benefits & Uses | Price ne Dyqan Taxi 

Shea Butter me cilësi të lartë, i pasuruar me Vitaminë E. Antioksidues, ushqyes dhe mbrojtës. Ideale për dëmet e shkaktuara nga ftohja, acarimi dhe dermatiti.

Eshtë një përbërës i jashtëzakonshëm që zotëron veti unike për të trajtuar në mënyrë efektive fytyrën dhe trupin. Sherben si nje hidratues, qetësues, zbutës, mbrojtës dhe jashtëzakonisht ushqyes. Një balsam bukurie origjinale për të gjitha qëllimet e rekomanduara për: lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, skuqje dhe djegie (mund të përdoret gjithashtu si një produkt pas diellit). Gjithashtu per papërsosmëritë, rrudhat dhe lëkura e plasaritur.

Shea Butter Uses & Benefits | Cheap Price

Zbut lëkurën në këmbë dhe bërryla. Parandalon shenjat e zgjatjes gjatë shtatzënisë dhe gjatë dietës. Efektet e tij nuk kane fund eshte teper efektiv dhe kundër kafshimeve të insekteve, ekzemave, dermatitit dhe alergjive të lëkurës.

Shea Butter For Face eshte multi funksional. Mund të përdoret gjithashtu si balsam buzësh. Mbron nga i ftohti dhe reumatizmi. Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar dhe lehtëson qarkullimin e gjakut.

Zbuteni në pëllëmbën e dorës dhe masazhoni lehtë në zonën e prekur deri sa të përthithet plotësisht. Duhet ruajtur ne temperature normale te ambjentit dhe jo ne ambjente shume te nxehta apo te ftohta.

Nuk përmban asnjë ngjyrues të shtuar, konservues ose tretës.
Perberesit: Butyrospermum parkii (99,5%), Tocopheryl acetate, Tocopherol.
Produkt i testuar dermatologjikisht në Universitetin e Ferrara.


Blerje online me Vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Shea Butter For Face | Body | Hands |”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shea butter for face hands body benefits uses price

Shea Butter For Face | Body | Hands |