Shapka per pastrim me masazh | Simple slippers

990 L1,990 L (-50%)

Ka stok

 • Produkt familjar, mund te perdoret nga te gjithe.
 • Perbehet nga fijeza te buta dhe gurë shtufi per thembrat.
 • Te sigurta ne perdorim.
 • Perfekte per njerzit me levizje te kufizuar.
 • Ideale per grate shtatzane.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Kurseni leke duke mos pasur nevoje te shkoni ne sallone bukurie.
KODI: shapka-per-pastrim-me-masazh Kategori: , ,

Shapka per pastrim me masazh | Simple slippers

Shapka per pastrim me masazh eshte nje nga produktet me praktike, pastroni dhe masazhoni ne te njejten kohe kembet tuaja, pa u munduar, pa u ulur, dhe pa u lodhur. Mjafton te vendosni kembet ne shapkat me masazh qe ne kemi sjelle per ju dhe ndjesia dhe rezultati qe do te merrni do te jete i mahnitshem.

Shapka me masazh per kembet 

Nuk ka më lakime ose ulje për të pastruar këmbët tuaja.Shapkat pastruese perbehennga disa fijeza te buta te cilat do pastrojne dhe do relaksojne kembet tuaja pas nje dite te lodhshme ne pune.
Shapkat tona për larjen e këmbëve janë të pajisura me gurë shtufi për të zbutur thembrat e dhe të çara.
Përshtatet në të gjitha këmbët pa marrë parasysh çfarë forme apo madhësie. Baza e kupës së thithjes se shapkave ngjitet pothuajse ne çdo sipërfaqe për t’u ngjitur në dysheme dhe për ta mbajtur atë në vend.

Lehtë për t’u pastruar dhe tharë.
Pantoflat e pastrimit janë të shkëlqyera për këmbët e të gjitha moshave, perfekte për përdorim familjar.
Kjo është një zgjidhje ideale për të moshuarit dhe njerëzit me lëvizje të kufizuar.
Këto pantofla masazhi janë në gjendje të pastrojnë dhe t’ju masazhojne kembet nga thembra deri te gishti, duke ju dhënë këmbë të pastra dhe të lëmuara.
E vetmja gjë që do ju duhet të bëni është thjesht të pastroni këmbet duke i rrëshqitur brenda dhe jashtë.

Eshte njesoj si te beni pedikyr cdo dite!

Specifikat:shapka per pastrimin e kembeve bli online ne dyqan taxi
 • Pastrues dhe masazhues per kembet.
 • Pa mundime, pa ulje ngritje.
 • Te lehta dhe praktike ne perdorim.
 • Te thjeshta per t’u lare dhe thare.
 • Produkt familjar, mund te perdoret nga te gjithe.
 • Perbehet nga fijeza te buta dhe gurë shtufi per thembrat.
 • Te sigurta ne perdorim.
 • Perfekte per njerzit me levizje te kufizuar.
 • Ideale per grate shtatzane.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Kurseni leke duke mos pasur nevoje te shkoni ne sallone bukurie.

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Shapka per pastrim me masazh | Simple slippers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shapka pastrimi me masazh bli online ne dyqan taxi

Shapka per pastrim me masazh | Simple slippers

990 L1,990 L (-50%)

Shto ne Shporte