Shampo per erresimin e flokeve | Dexe Shampoo

1,950 L

Ka stok

  • Ndihmon ne ushqyerjen e flokeve.
  • Rigjeneron floket dhe i mbron.
  • Floke te zeza ne vetem 5 minuta.
  • Perberje cilesore.
KODI: shampo-per-erresimin-e-flokeve Kategori: ,

SHAMPO PER ERRESIMIN E FLOKEVE 

Shampo për flokët Dexe Black. Shampo për flokët e zeza është një lloj shampo e cila mund të ngjyrosë flokët tuaj në ngjyre te zezë në 5 minuta.

SHAMPO BOJE PER FLOKET | NGJYRE E ZEZE NE 5 MINUTA

E krijuar posaçërisht për t’i bërë flokët tuaj të zeza dhe të shkëlqejnë vetëm përmes procesit të zakonshëm të larjes së flokëve.

Shampoja e flokëve të zeza është zhvilluar me përbërës jo toksikë të cilët ushqejnë , mbrojne dhe riparojne flokun tuaj. Krahasuar me atë tradicionale të kostos së ulët, kursimit të kohës dhe komoditetit.

Perdorimi:Dexe Black Hair Shampoo boje bli online dyqan taxi
  1. Ju lutemi sigurohuni që flokët të jenë tharë para përdorimit

2.  Hidhni dy shishe përbërëse me 1: 1 në një enë. Përzieni ato butësisht (Sasia varet nga gjatësia e flokëve).

3. Vishni dorezat plastike dhe vendosni të gjithë Shampon e Zezë për flokë të përzier në duar dhe vendoseni në flokë.

4. Masazhoni flokët mirë për 5 minuta derisa shampoja të përhapet në mënyrë të barabartë në lëkurën e kokës.

5. Shpëlajeni mirë me ujë.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.25 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Shampo per erresimin e flokeve | Dexe Shampoo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dexe hair shampoo per erresimin e flokeve bli onlne dyqan taxi

Shampo per erresimin e flokeve | Dexe Shampoo