Shampo ngjyruese per floke dhe mjekerr Ostwint

1,790 L

Ka stok

KODI: v-1791790 Kategori: ,

SHAMPO NGJYRUESE PER FLOKE DHE MJEKERR

Shampo ngjyruese ne ngjyre te zeze, e pershtatshme per floke dhe mjekerr.

E formuluar per te ndihmuar ne mbulimin e flokeve te bardhave lehtesisht dhe shpejt. Eshte nje shampo afatgjate qe ofron nje pamje natyrale pas aplikimit dhe nuk le asnje njolle ne lekure.

Koha e mbajtjes ne floke eshte 3-10 minuta dhe me pas e shpelani.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Shampoo

Ngjyra

Be the first to review “Shampo ngjyruese per floke dhe mjekerr Ostwint”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo ngjyruese ostwint bli online ne dyqan taxi

Shampo ngjyruese per floke dhe mjekerr Ostwint