Krem dhe ngjyrues per floket | Ngjyre e zeze

700 L

Ka stok

KODI: krem-ngjyrues-flokesh Kategori: , , ,

KREM DHE NGJYRUES PER FLOKET

Falë formulës të mrekullueshme me bazë uji, do i jape nje ngjyre te zeze flokeve menjhere. I jep flokëve tuaj një pamje natyrale duke mbrojtur formën dhe ngjyrën e tyre gjatë gjithë ditës.

Mbron dhe ushqen floket tuaj gjate gjithe dites, pastrohet lehte pa ju munduar, 100 ml.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Krem dhe ngjyrues per floket | Ngjyre e zeze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhel dhe ngjyrues flokesh

Krem dhe ngjyrues per floket | Ngjyre e zeze