Shaker automatik i shisheve te qumeshtit per femije

2,290 L

Ka stok

KODI: g-223342 Kategori: ,

SHAKER AUTOMATIK I SHISHEVE

Shaker automatik i shisheve te qumeshtit formule i cili tund pluhurin e qumeshtit ne menyre te barabarte dhe nuk prodhon flluska.

Kontroll me nje buton, i lehte per t’u perdorur me 3 nivele te cilesimeve te kohës sipas pluhurit te ndryshem te qumeshtit (nje klik–1min, klik dyfish–2min, klik trefish–6min).

Bateria e integruar e litiumit me kapacitet te madh 1200 mAh, e cila rikarikohet nepermjet kabllit te karikimit USB.

Specifika:

  • Ngjyra: Roze/E bardhe
  • Koha e shfaqjes: 1min (dritë blu)/ 2min (dritë vjollce)/ 6min (dritë jeshile)
  • Fuqia: 4 W
  • Kapaciteti i baterisë: 3.7 V 1200 mAh
  • Karikimi: 5V 1A
  • Permasa: 11,6 * 11,3 cm/ 4,6 * 4,4 in
  • Pesha: 300g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Shaker automatik i shisheve te qumeshtit per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shaker per shishe qumeshti online ne dyqa taxi

Shaker automatik i shisheve te qumeshtit per femije