Sfungjer dushi i bute me rrjete dhe doreze

790 L

Ka stok

KODI: i-987684 Kategori: , ,

SFUNGJER DUSHI ME DOREZE

Sfungjer dushi me doreze te gjate plastike cilesore per pastrim te lehte gjate dushit.

Pastruesi i shpines eshte i dizajnuar ne menyre ergonomike dhe  sfungjer me rrjete te bute, qe nuk shkakton acarim te lekures kur ferkohet ne lekure.

Sfungjeri ndihmon ne pastrimin e pjeses se pasme te kurrizit ku duart nuk mund ta arrijne.

I bute dhe i lehte me lekuren per te pastruar pa demtuar lekuren. Mund te perdoret per duart, shpinen, kembet, barkun.

Dimensionet : diametri 11cm, gjatesia 44cm, pesha: 138 gr.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Furce

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Sfungjer dushi i bute me rrjete dhe doreze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sfungjer dushi online ne dyqan taxi

Sfungjer dushi i bute me rrjete dhe doreze