Set tenxhere presioni dhe kulluese Unique Germany

6,900 L

Ka stok

  • Set tenxhere presioni
  • Kulluese per gatime te ndryshme
  • E pajisur me rrjete celik inoks
KODI: set-tenxhere-presioni Kategori: , , ,

SET TENXHERE DHE KULLUESE

Set tenxhere presioni e thjeshte dhe kulluese 2 ne 1.

Kapaku i tenxheres se presionit mbyllet dhe hapet lehtesisht me ane te rrotullimit.

Gatuani shpejt ushqimet e preferuara duke ruajtur te gjitha vlerat ushqyese te tyre.

Te pajisura me doreza ergonomike ne kapjen e tyre, qe nuk percjellin nxehtesine gjate gatimit.

Te sigurta dhe te lehta per tu perdorur, me tre shtresa ne bazen e tyre per eficense me te larte ne nxehtesi.

Kursejne me shume se 70% te energjise elektrike dhe kerkojne shume me pak kohe ne gatim ne krahasim me tenxheret e zakonshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

kullese kuzhine, Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Set tenxhere presioni dhe kulluese Unique Germany”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me tenxhere blerje online ne dyqan taxi

Set tenxhere presioni dhe kulluese Unique Germany