Set noti per zhytje maske dhe tub mbi 8 vjec | Intex Aquaflow

2,490 L

Ka stok

KODI: 55647 Kategori: ,

SET NOTI PER ZHYTJE

Set noti per zhytje te pershtatshme per te rritur dhe femije mbi 8 vjec.

Zhytuni dhe eksploroni jeten nen uje me kete set noti Intex Wave Rider. Aventura juaj nënujore fillon me masken dhe tubin fleksibel qe pershtaten ne menyre perfekte me formen e fytyres.

Skaji i gomuar hipoalergjik ne maske eshte i rregullueshem duke ofruar rehati dhe qendrueshmeri. Maska permban lente polikarbonat qe ofrojne siguri te shtuar pa sakrifikuar cilesine e shikimit.

Set perfekt per ditet e nxehta te plazhit per argetim maksimal. Tubi ka gryke fleksibel ndesa syzet ofrojne pamje te gjere panoramike.

Specifika:

  • E shkelqyeshme per argetimin nenujor
  • Gryke e bute fleksibel
  • Pamje e gjere 180 grade e syzeve
  • Ngjyra: e verdhe / e bardhe
  • Mosha 8 vjec e lart

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Maske Fytyre, Syze Optike

Be the first to review “Set noti per zhytje maske dhe tub mbi 8 vjec | Intex Aquaflow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set noti maske tub online ne dyqan taxi

Set noti per zhytje maske dhe tub mbi 8 vjec | Intex Aquaflow