Syze noti dhe tub per femije dhe te rritur Swim Set

2,290 L2,490 L

14+8+
Pastro
KODI: 559490 Kategori: ,

SYZE NOTI DHE TUB

Syze noti me maske dhe tub per zhytje eshte ajo cka ju duhet ne aventurat e diteve te plazhit.

Zhytuni dhe eksploroni nen uje me kete maske cilesore. Dy modele te ndryshme per femije te moshes mbi 8 vjec dhe te tjere mbi 14 vjec.

Lente polikarbonate te sigurta dhe veshje speciale qe parandalon mjegullimin. Buza e lenteve dhe rripat e qendrueshem te bere nga lateks i bute sigurojne pershtatje te rehatshme te maskes.

Tubi i zhytjes ka nje gryke te bute elastike qe mund te ndryshoje lirisht pozicionin. Maje mbrojtese per te parandaluar hyrjen e ujit ne tub.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Maske Fytyre

Masa

14+, 8+

Be the first to review “Syze noti dhe tub per femije dhe te rritur Swim Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

syzanoti maske uji me tub intex online ne dyqan taxi

Syze noti dhe tub per femije dhe te rritur Swim Set

2,290 L2,490 L

Shto ne Shporte