Set me vegla per riparim telefonash SS-5116 Screwdriver

1,690 L

Ka stok

KODI: H-9876983 Kategori: ,

SET ME VEGLA PER RIPARIM TELEFONASH

Set me vegla per riparim telefonash SS 5116 me 26 funksione ne nje pajisje te vetme.

Me 18 koka te ndryshme, te pershtatshme per mirembajtjen e telefonave celulare dhe pajisjeve te tjera elektronike

E pajisur me shufra zgjatimi per distanca me te gjata pune, duke e bere punen tuaj me te lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Set me vegla per riparim telefonash SS-5116 Screwdriver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komplet me kacavida 26 ne 1 blerje online ne dyqan taxi

Set me vegla per riparim telefonash SS-5116 Screwdriver