Set me pese thika kuzhine ne shitje online

2,990 L

Ka stok

Nje set ideal thikash per t’ju ndihmuar gjate prerjes dhe gatimit te ushqimit. Mbajtesi i thikave me magnet te integruar e ben me te lehte organizimin e tyre duke ruajtur higjenen.

KODI: L-2120214 Kategori: ,

SET ME PESE THIKA KUZHINE

Set perfekt per kuzhinen me pese thika kuzhine.

Me madhesi te ndryshme per funksione dhe ushqime te ndryshme.

Setet e thikave jane krijuar per te bere me te lehte punen tuaj te perditshme te kuzhines.

Te gjitha thikat kane doreza polipropileni dhe tehe celiku inoks.

Dorezat me cilesi te larte mundesojne qe thika mos te rreshqase nga dora.  Pesha optimale e tyre eshte e pershtatshme per perdorim te perditshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Set Thikash

Ngjyra

,

Be the first to review “Set me pese thika kuzhine ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me thika kuzhine shitje online ne dyqan taxi

Set me pese thika kuzhine ne shitje online