Set me mjete per qepje me kulete | Sewing Kit

790 L

Ka stok

KODI: 898989898 Kategori: ,

SET ME MJETE PER QEPJE ME KULETE

Set me mjete te ndryshme per qepje vjen bashke me nje kulete me zinxhir per ti mbajtur ato te organizuara dhe gjithmone prane kur ju nevojiten.

Zgjidhja me efikase dhe e shpejt ne rastet emergjente kur ju nevojitet te qepni nje kopse apo tegel , te masni apo qepje te thjeshte me dore.

Kompleti perfshin:

  • Mbajtese me gjilpera për qepje me dorë
  • Mini gërshërë për prerjen e fijeve
  • fileto gjilpërash
  • 14 mini bobina me fije
  • Disa butona
  • 2 gjilpera me koke
  • Kellef
  • 14 bobina me ngjyra te ndryshme
  • 1 paramande
  • Meter mates

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Set me mjete per qepje me kulete | Sewing Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set per qepje sewing kit shitje online ne dyqan taxi

Set me mjete per qepje me kulete | Sewing Kit