Set me ene gatimi me 7 pjese CA004-S01 DSP

11,190 L

Ka stok

KODI: e23032 Kategori: ,

SET ME ENE GATIMI ME 7 PJESE

Set kuzhine me ene gatimi me 7 pjese ku perfshihen tre tenxhere te thella me kapak dhe nje me e ceket pa kapak.

Te pershtatshme me modele te ndryshme burimi nxehtesie si soba me korent, me gaz, qeramike, me induksion dhe halogjene.

Specifika:

  • Tenxhere 20*10cm 2.7L me kapak
  • Tenxhere 24*11.5cm 4.4L me kapak
  • Tenxhere 28*12.5cm 6.6L me kapak
  • Tave 28*7,5cm 3,9L pa kapak
  • Burimi i nxehtesise stufa elektrike, sobe me gaz, qeramike, me induksion,  halogjene

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Set me ene gatimi me 7 pjese CA004-S01 DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set ene kuzhine ne dyqan taxi

Set me ene gatimi me 7 pjese CA004-S01 DSP