Set me arme loder per femije Combat Force

1,690 L

Ka stok

KODI: b221210031 Kategori: , ,

SET ME ARME LODER PER FEMIJE

Set me pajisje dhe arme te ndryshme per lojera kreative midis vogelusheve qe jane te apasionuar pas policise.

Maske mbrojtese, dylbi, ore , radio, pistolete, shkop, granade dhe bilbil per ore te tera argetimi.

Informacione:

  • Set me arme policie
  • Te pershtatshme per mosha mbi 3 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Set me arme loder per femije Combat Force”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set policie per femije blerje online ne dyqan taxi

Set me arme loder per femije Combat Force