Set lodrash kukull me muzike dhe aksesore

2,190 L

Ka stok

KODI: b221210040 Kategori: , ,

SET LODRASH KUKULL ME MUZIKE

Set lodrash kukull me muzike dhe aksesore te ndryshem per ti bere lojerat akoma me argetuese.

Ndihmon ne zhvillimin e aftesive imagjinare te femijes suaj, aftesive sociale si dhe te lojes krijuese.

Kutia perfshin kukullen, kreher, pasqyre, syza, aksesore makiazhi, cante, kapese etj.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Kukulla

Be the first to review “Set lodrash kukull me muzike dhe aksesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull loder me muzike online ne dyqan taxi

Set lodrash kukull me muzike dhe aksesore