Set kozmetike per femije | Girls Cosmetics

1,490 L

Ka stok

KODI: Q-9876936 Kategori: ,

SET KOZMETIKE PER FEMIJE

Set kozmetike i ngjashem me ato reale per vajzat e vogla te apasionuara pas tyre.

Perfekte per lojera, festa princeshash, takime lojerash per argetim gjate kohes se lire.

Bere nga materiale jo toksike, me baze uji dhe te buta per lekuren jane te sigurta per tu perdorur. Kompleti i grimit per lojera per femije pastrohet lehte me sapun dhe uje te ngrohte.

Keto lodra vajzash me cilesi te larte kane ngjyra dhe tekstura te gjalla, te cilat mund t’i ofrojne princeshes tuaj ore te tera argetimi.

Zhvillon imagjinaten e femijes suaj plot kreativitet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Set kozmetike per femije | Girls Cosmetics”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set kozmetike per femije blerje online ne dyqan taxi

Set kozmetike per femije | Girls Cosmetics