Set Jastek me Batanije – Beatrice Home Elegant Blanket

2,790 L

Ka stok

Set Jastek me Batanije – Beatrice Home Elegant Blanket

 • Brandi i njohur Beatrice
 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre portokalli
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme per ditet e ftohta te dimrit
 • Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 130 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: Portokalli
 •  Kodi: VP0737
KODI: 3830073443797 Kategori: , ETIKETIMI:

SET JASTEK ME BATANIJE – BEATRICE

SET JASTEK ME BATANIJE – BEATRICE HOME ELEGANT BLANKET | BLI ONLINE

Te rehatshem ne prekje te bukur ne shikim te pare : seti jastek me batanije per krevatin po behen gjithmone me te rendesishem sepse mund te definojne dhe dukjen e nje dhome. Ky set eshte i rendesishme per ti dhene karaktere nje dhome dhe duhen zgjedhur me kujdesin  e njejte me te cilen zgjedhim nje produkt. Ky lloji seti ka si avantazh faktin qe mund te perdoren here pas here per te dekoruar  dukjen e dhomes duke e bere me pak shpenzime.

Ne pjesen estetike ka nje paraqitje komode por me e rendesishme te marrim parasysh dhe materialin i cili ndikon ne rehatine tuaj. Gjithsesi ky lloji seti kur e prekim ka nje ndjeshmeri ne lekuren tuaj  te ndryshme nga setet e tjera qe qarkullojne neper tregje.

 

Brandi i njohur Beatrice                 Set-Jastek-Batanije-Beatrice-Home-Elegante-Blanket

 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre portokalli
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme per ditet e ftohta te dimrit
 • Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 130 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: Portokalli
 •  Kodi: VP0737

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Be the first to review “Set Jastek me Batanije – Beatrice Home Elegant Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set Jastek me Batanije - Beatrice Home Elegant Blanket

WhatsApp chat