Jastek dekorativ Beatrice Solid, 45×45, Blu

790 L

Ka stok

19975

KODI: 3830069727870 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Dekorativ Beatrice.

Jastek Dekorativ Beatrice me mikrofibra

  • Material mikrofiber ideal për momente të rehatshme të relaksimit.
  • Mund ta perdorni ne te dyja anet: ne njeren ne ngjyre te bardhe dhe tjetren blu, elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj.
  • Dimensione: 45 x 45 cm.
  • Kodi: VP0326.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek dekorativ Beatrice Solid, 45×45, Blu”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek dekorativ Beatrice Solid, 45x45, Blu