Set blenderi per kuzhine 1200Watt Arnica Panna

5,490 L

Ka stok

KODI: e2310010 Kategori: ,

SET BLENDERI PER KUZHINE 1200WATT

Set blenderi per kuzhine me fuqi me performance te larte prej 1200watt.

Ene per blendim me kapacitet 1.3liter dhe kupe matese 600ml.

Dizajn ergonomik qe pershtatet me doren dhe nuk ze hapesire ne kuzhine.  Seti vjen me aksesoret e nevojshem per tu perdorur dhe te pershtatshem per tu lare ne lavastovilje.

Seti i blenderit te dores Arnica Panna ju lejon te kryeni me lehtesi proceset e rrahjes, prerjes dhe copetimit fale dizajnit ergonomik dhe vecorive teknike.

Me tehet e tij te dyfishta prej celiku te pandryshkshem ai copeton shpejt shume materiale ne permasat qe deshironi.

Informacione:

•Performanca e fuqishme 1200W
• Tehe inox
• Sistemi i shpejtesise me dy faza
• Funksioni Turbo
• Ene me kapacitet 1.3 lt
• Kupa matëse 600 ml
• Dizajn ergonomik
• Doreze e lehte per t’u kapur,
• Aksesore te pershtatshem per larje enesh


Bli lire dhe shpejt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Fuqia Watt

1200watt

Lloji

Blender

Be the first to review “Set blenderi per kuzhine 1200Watt Arnica Panna”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender per kuzhine online ne dyqan taxi

Set blenderi per kuzhine 1200Watt Arnica Panna