Set Batanije + Jastek – Beatrice Decorative Pillow Blanket

2,790 L

Ka stok

Set Batanije + Jastek – Beatrice Decorative Pillow Blanket

 • Marka: Beatrice
 • I perbere nga material mikrofibër cilësor
 • Komoditet dhe prakticitet
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 130 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: E kuqe
 • Kodi: VP0814
KODI: 3830073443735 Kategori: , , ETIKETIMI:

BATANIJE DHE JASTEK BEATRICE – RED

SET BATANIJE + JASTEK – BEATRICE DECORATIVE PILLOW BLANKET

Seti batanije dhe jastëk është shumë i butë, i ngrohtë dhe i përshtatshëm për ditët e ftohta të dimrit. Ky set është i paketuar me nje fjongo dhe mban një mesazh shumë special per cdo person qe e perdore ne shtepine  e tij, perfaqeson nje ngrohtesi ka ngjyra qe mbizoteron ne te . E disponueshme në ngjyre te kuqe dhe në dy përmasa te disponueshme ne cdo person.

Mund të lahen edhe në lavatriçe, batanija ka nje butesi  ku mund të mbeshtillni këmbët për më shumë ngrohtësi dhe jasteku ka perberje me nje material 100% pambuku ku mund te mbeshtetemi  e rehatohemi  pa u shqetesuar per elasticitetin e produktit.  Ky set tërheqës është mënyra elegante për të dekorimin e dhomes se gjumit ose dhomes se ndenjes me stil te vecant qe percjell nje mesazh dashurie ne ambjentet tuaja.

DEKORIM PERFEKT NE SHTEPINE TUAJ | DYQAN TAXI

 • Marka: Beatrice                                   Beatrice-Jastek-Beatrice-Red
 • I perbere nga material mikrofibër cilësor
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 130 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: E kuqe
 • Kodi: VP0814

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije, Jastek

Ngjyra

Be the first to review “Set Batanije + Jastek – Beatrice Decorative Pillow Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set Batanije + Jastek - Beatrice Decorative Pillow Blanket