Serum nga Dr Rashel me kolagjen

1,290 L

Ka stok

  • Zbardh lekures
  • Eleminon njollat kafe
  • Hidraton dhe zbut lekure
  • Ndihmon ne zhdukjen e rrudhave

Serum me kolagjen

Kolagjeni eshte nje proteine ndertuese e cila fillon te humbase funksionin e saj pas moshes 25 vjecare  , ajo luan rol te rendesishem ne elasticitetin e indit dhe si per rrjedhoje dhe te lekures.

Serumi i Dr Rashel lufton rrudhat dhe njollat ne lekure , ai sjell freskine dhe shendetin e mire te lekures.

Hidraton fytyren dhe deperton ne poret me te thella.

Perdoreni ne lekure te paster nga 3-4 pika dhe prisni derisa lekura te perthith te gjithe serumin.

Beja vetes nje dhurat dhe me pas do ti jesh falenderues per gjithnje.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Serum nga Dr Rashel me kolagjen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Serum me kolagjen shishe 300ml me serum

Serum nga Dr Rashel me kolagjen