Sensori i dyerve dhe dritareve | Xiaomi Mi Version Global

2,200 L

Ka stok

KODI: G-543225 Kategori: ,

SENSOR I DYERVE DHE DRITAREVE | XIAOMI MI 

Sensor i dyerve dhe dritareve me ndjeshmeri te larte, me dizajn inovativ dhe pa kabuj.

Mund te instalohet 10 mm prane deres ose dritares, duke zbuluar levizjen fale ndjeshmerise se tij te larte.

Gjithashtu eshte i perputhshem me pajisjet e tjera dhe telefonat celulare per te patur kontroll smart mbi pajisjet tuaja me lehtesi dhe shpejtesi.

Kunder vjedhjes mund te perdoret si nje alarm per t’ju njoftuar per hapjen e papritur te deres, dritares, dollapit ose sirtareve.

Karakteristika

• Sensor i integruar me ndjeshmeri te larte
• Ideal kunder vjedhjes
• Telekomande 24-oreshe
• Portativ, me madhesi te vogel, i lehte per tu instaluar prane deres/dritares
• I pershtatshëm per te gjitha ambientet e shtepise.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Sensore

Ngjyra

Be the first to review “Sensori i dyerve dhe dritareve | Xiaomi Mi Version Global”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sensor per dyert dhe dritaret blerje online ne dyqan taxi

Sensori i dyerve dhe dritareve | Xiaomi Mi Version Global