Interfon dere me monitor | Door Phone Intercom

11,000 L

Ka stok

Ky interfon dere me kamer dhe monitor ofron nje sistem te plote te kontrollit te hyrjes per sigurine e shtepise.

KODI: K-062101-9 Kategori: ,

INTERFON DERE ME MONITOR | DOOR PHONE INTERCOM

Interfon dere me monitor, per kontrollin e plote te hyrjes se ambienteve tuaja.

Distanca maksimale e funksionimit midis kameres dhe monitorit eshte deri ne 100 metra.

I pajisur me monitor me ekran 7 inch do te monitoroni ambientin dhe do te jeni gjithnje te sigurt.

Ekran me ngjyra TFT me konsum te ulet te energjise, pa rrezatim dhe me definicion te larte.

Interfon dere me kamer HD Phone intercom

Zilja e deres dhe volumi i saj mund te rregullohen duke ju pershtatur nevojave tuaja dhe duke zgjedhur midis 25 ringtoneve te ndryshme.

Ky intercom suporton bisedat e dyanshme pervecse pamjes se kush po qendron perballe deres tuaj. Kur nje vizitor i bie ziles, monitori do te aktivizohet dhe do te tregoje imazhin jashte.

Mjafton te shtypni butonin e pergjigjes per te komunikuar dhe me pas te shtypni perseri butonin per ta fikur.

Nese nuk shtypni butonin pasi te kete perfunduar biseda monitori do te fiket automatikisht pas 60 sekondave.

E pajisur me kater drita LED infra te kuqe, ju mund te shikoni pamjet qarte si diten edhe naten per siguri maksimale te shtepise tuaj.

Ky interfon dere me kamer dhe monitor ofron nje sistem te plote te kontrollit te hyrjes per sigurine e shtepise.

Cilesi e larte, me materiale rezistente dhe te qendrueshme per perdorim afatgjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Zile Dere

Ngjyra

Be the first to review “Interfon dere me monitor | Door Phone Intercom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sistem kontrolli per shtepi blerje online ne dyqan taxi

Interfon dere me monitor | Door Phone Intercom