Sensor me drite Xiaomi Mi Light IPX3

2,900 L

Ka stok

KODI: G-543236 Kategori: , ,

SENSOR ME DRITE XIAOMI MI LIGHT IPX3

Sensor me drite i cili zbulon levizjet e njerezve apo kafsheve.

I pajtueshem me sistemin Xiaomi te shtepise inteligjente. Modeli mund te ngjitet pothuajse kudo ne mur, ne raft ose tavoline dhe te ndryshoje ndricimin ne dhome.

Sensori ka dimensione kompakte dhe mundesohet nga nje bateri, ngarkesa e se ciles eshte e mjaftueshme per nje kohe te gjate.

Trupi i sensorit eshte bere prej plastike te qendrueshme dhe ka mbrojtje ipx3. Fale mbrojtjes IPX3, sensori eshte i papershkueshem nga sperkatja dhe keshtu mbrohet nga sasite e vogla te ujit.

Karakteristika

  • Prodhon dritë deri në 83000 luks
  • Aftesia e lidhjes Zigbee 3.0
  • E veçuar me plastikë të fortë në pjesën e përparme
  • Pajisur me bateri CR2450
  • Mund të montohet duke përdorur magnet ose shirit të dyanshëm
  • I vlerësuar me IPX3

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Sensore

Ngjyra

Be the first to review “Sensor me drite Xiaomi Mi Light IPX3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite me sensor blerje online ne dqan taxi

Sensor me drite Xiaomi Mi Light IPX3